Zobu kroņi

Āgenskalna zobārstniecÄ«bas centrā iespējams izgatavot zobu kroņus. Tie tiek izmantoti, lai nostiprinātu zobus vai uzlabotu bojātu zobu izskatu. Zobu kroņi ir mākslÄ«gi pārklājumi, ko uzliek uz esoÅ¡ajiem zobiem, kurus vispirms uzmanÄ«gi noslÄ«pē, lai pārklājums kalpotu kā esošā zoba “cepurÄ«te”.

Tos var izmantot dažādiem mērķiem. Piemēram, lai pasargātu novājinātu zobu no salūšanas, lai aizvietotu lielu plombu, kad ar atlikušo zobu nepietiek, lai pasargātu zobu pēc sakņu kanāla ārstēšanas, lai noturētu vietā tiltu vai lai nosegtu sliktas formas vai krāsu mainījušu zobu.

Zobu kroņus var izgatavot no dažādiem materiāliem - no keramikas, porcelāna vai porcelāna un metāla savienojuma, ko izmanto visbiežāk. Kādu materiālu izmantos Jūsu kronim, būs atkarīgs no atlikušā zoba daudzuma un tā atrašanās vietas.

Sagatavošanās posmā mēs piefiksēsim kroņa abās pusēs esošo zobu toni, un pārliecināsimies, ka kroņa krāsa būs atbilstoša, lai galarezultāts izskatītos dabiski.

Parasti kroņa procedūrai nepieciešamas četras vizītes. Pirmās vizītes laikā mēs sagatavosim Jūsu zobu kronim, noņemsim nospiedumus un izgatavosim pagaidu kroni. Otrās un trešās vizītes laikā tiks laikots jaunais kronis un ceturtās vizītes laikā tas tiks uzcementēts uz zoba. Daudzās vizītes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu un precīzāko darbu.

Pastāvīgais kronis tiks nostiprināts vietā tikai tad, kad būsiet apstiprinājis, ka esat apmierināts ar tā krāsu un formu. Tas tiks nostiprināts, izmantojot speciālu, izturīgu zobu cementu. Par to atbilstoši rūpējoties, tam vajadzētu kalpot 5-15 gadus.

Procedūras laikā tiks izmantota lokālā anestēzija, kas nozīmē, ka jūs nejutīsiet nekādas sāpes. Iespējams neliels diskomforts, taču tam nevajadzētu būt lielākam kā plombējot zobu.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.