Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un nodrošinām ļoti augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus visai ģimenei. Profilaktiskā aprūpe, higiēna un vienkārša zobu ārstēšana ir tikpat svarīga kā sarežģīta zobu restaurācija un kosmētiskā ārstēšana. Visi šie pakalpojumi pieejami mūsu zobārstniecības klīnikā “Āgenskalna zobārstniecības centrs” Rīgā.


Vispārējā zobārstniecība

Zobu restaurācija

– Ja Jūsu zobiem nepieciešama plombēšana vai restaurācija, mēs piedāvājam virkni procedūru, lai atjaunotu zobu sākotnējo formu un anatomiju. Mums ir arī aizsargājošie un profilaktiskie līdzekļi, lai nostiprinātu zobus un nodrošinātu to veselību ilgtermiņā.

Higiēna

– Profesionāla zobu tīrīšana noņems no zobiem gan aplikumu un zobakmeni, gan arī pigmentu, un nodrošinās veselus zobus un smaganas visa mūža garumā.

Zobu ekstrakcija

– Jeb zobu izraušana bieži vien ir labākais risinājums situācijās, kad zobs ir ievērojami bojāts, vai tas draud sabojāt citus zobus vai smaganas, un nav iespējams to salabot ar plombēšanu vai kroni.

Sakņu kanālu ārstēšana

– Sakņu kanālu ārstēšanas procedūras (endodontijas) mērķis ir atbrīvot zobu no infekcijas. Mēs likvidējam zobā esošās baktērijas un infekciju un sagatavojam zobu tālākai ārstēšanai, lai novērstu infekcijas atkārtošanos.

Zobu protēzes

– Visu vai dažu zobu izņemamās mākslīgo zobu protēzes ir paredzētas zaudēto īsto zobu aizvietošanai, lai atjaunotu estētiku un mutes dobuma funkcijas.


Cerec 3D

– Pateicoties mūsu sadarbībai ar zobu tehnisko laboratoriju, mēs varam izveidot visas keramiskās restaurācijas, tajā skaitā inlejas (plombas), venīrus un kroņus, dažu dienu laikā.

Bērnu zobārstniecība

– Bērnu zobu veselība, augšanas progress un zobu izvietojums tiek uzraudzīts katrā apmeklējuma reizē. Tiek izvērtēta arī mutes dobuma higiēna un uzturs, bērns tiek izglītots, lai veicinātu profilaksi.

Kosmētiskā zobārstniecība

Zobu porcelāna venīri

– Porcelāna venīri lieliski palīdzēs izlabot visdažādākās zobu nepilnības, kas saistītas ar zoba formu, krāsu, izmēru un spraugu lielumu starp zobiem.

Zobu balināšana

– Atjauno zobu krāsu līdz to dabīgi baltajai, lai radītu veselīgu smaidu, ar kuru varat lepoties. Mūsu klīnikā tiek gatavotas zobu balināšanas kapes, kuras var lietot mājas apstākļos.

Smaida pārveidošana un dizains

Mēs varam palīdzēt jums iegūt jūsu ideālo sapņu smaidu, izmantojot divu vai vairāku individuālu atjaunojošu un/vai kosmētiskās zobārstniecības tehniku kombinācijas, kā piemēram, venīri, plombēšana, balināšana, taisnošana un smaganu konturēšana.

Zobu implanti

Tas ir labākais risinājums viena vai vairāku trūkstošu zobu aizvietošanai. Mūsu augstākās kvalitātes implanti ir drošākā un estētiskākā zobu aizvietošanas metode.