Smaida rekonstrukcija

Mūsu smaida pārveidošanas pakalpojumi, kurus sniedzam Āgenskalna zobārstniecības centrā, ir domāti ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu smaidu. Šie pakalpojumi aptver gan vienkāršas procedūras gan arī ekskluzīvu un pilnīgu smaida pārveidošanu, lai atsvaidzinātu jūsu zobus un radītu skaistu smaidu.

Jūsu smaids ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēki ievēro, tādēļ skaista smaida vērtība, kas atstāj pozitīvu un ilgstošu iespaidu, ir nenovērtējama. Uzlabojot smaidu, jūs vienlaicīgi iegūsiet lielāku pārliecību par sevi un ticību saviem spēkiem.

Mēs varam palÄ«dzēt jums iegÅ«t jÅ«su ideālo sapņu smaidu, izmantojot divu vai vairāku individuālu atjaunojoÅ¡u un/vai kosmētiskās zobārstniecÄ«bas tehniku kombinācijas, kā piemēram, venÄ«ri, plombēšana, balināšana un smaganu konturēšana.

Kosmētiskā zobārstniecība var atrisināt visdažādākās estētiskās zobu un mutes dobuma problēmas, kā piemēram, var atjaunot deformētus, šķībus, krāsu mainījušus zobus, aizvietot trūkstošos zobus vai arī samazināt spraugas starp zobiem. Ja vēlaties risināt kādu no augstāk minētajām problēmām, tad pierakstieties uz smaida dizaina konsultāciju pie kāda no mūsu zobārstiem Āgenskalna zobārstniecības centrā.

Katrs pacients ir īpašs un katrs gadījums individuāls, tādēļ mūsu klīnikā jūsu smaids tiks veidots, izvērtējot tieši jūsu vajadzības un personalizējot ārstēšanas plānu tieši jūsu vēlmēm un situācijai.

Vizītes laikā mūs klīnikā zobārsts izvērtēs, kuras no jaunākajām zobārstniecības metodēm ir piemērotas tieši jūsu jaunajam smaidam. Mēs izskaidrosim katras metodes būtību un ieguvumus, un ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu interesējošiem jautājumiem.

JÅ«su zobu stāvoklis tiks izvērtēts zobu apskatē un ar digitālās fotogrāfijas palÄ«dzÄ«bu, un tad, vienojoties par nepiecieÅ¡amajām pārmaiņām jÅ«su smaidā, zobu tehniskā laboratorija kā paraugu izgatavos vaska modeli, kuru bÅ«s iespējams pielaikot jÅ«su mutē, izvērtēt un koriģēt.

Tad, kad būsiet pilnībā apmierināts ar vaska modeli, mēs iecerētās pārmaiņas realizēsim jūsu mutē. Tādējādi garantēsim, ka jūs būsiet pilnībā apmierināts ar izmaiņām, kuras grasāties veikt, un zināsiet kāds izskatīsies gala rezultāts. Savukārt mēs būsim droši, ka jūsu iecerētās izmaiņas būs pielāgotas jūsu žokļiem un locītavām.

Konsultācijas laikā mēs izstāstīsim, cik apmeklējumi būs nepieciešami, lai īstenotu jūsu smaida pārvērtības. Ja jums ir nepieciešams ātrs rezultāts- arī tas ir iespējams!

Mūsu klīnikā katram tiek izstrādāts individuāls ārstēšanas plāns. Rezultāta sasniegšanas izmaksas ir atkarīgas no ārstēšanas plānā noteiktā procedūru veida un apjoma.

Pirmājā konsultācijā, kad izstāstīsiet, kādu rezultātu vēlaties sasniegt, mēs jūs informēsim par visiem iespējamajiem veidiem kādos tas sasniedzams un attiecīgajām izmaksām, kā arī par maksājumu iespējām.