Zobu ekstrakcija

Zobu ekstrakcija, zināma arī kā zobu raušana, ir procedūra, kas pieejama mūsu Āgenskalna zobārstniecības centrā.

Zobu var nākties izraut, ja tas ir ievērojami bojāts, vai tas draud sabojāt citus zobus vai smaganas, un nav salabojams ar plombēšanu vai kroni. Mēs cenšamies atstāt zoba raušanu kā pašu pēdējo variantu, taču, atkarībā no apstākļiem un bojājuma pakāpes, citas iespējas var nebūt.

Gudrības zobu raušana ir izplatīta procedūra. Gudrības zobi ir tie četri zobi, kas atrodas visdziļāk mutes dobumā, katrs savā stūrī, un tie izaug paši pēdējie. Gudrības zobi dažiem cilvēkiem var izraisīt problēmas, jo, brīdī, kad tie izspraucas caur smaganām, tiem var nebūt vietas zobu lokā. Tāpēc gudrības zobi var izaugt šķībi, iesprūst un/vai iespaidot citus zobus, kas var izraisīt kairinājumu, sāpes, uztūkumu un/vai infekciju.

Zobu var nākties izraut arī tad, ja tā centrā, kur atrodas nervi un asinsvadi, ir nopietna infekcija un strutas. Tas var būt nepieciešams, lai apturētu infekcijas izplatīšanos, ja antibiotikas neiedarbojas.

Raujot zobus, mēs parasti izmantojam lokālo anestēziju, kas padara konkrēto rajonu nejūtīgu. Tas nozīmē, ka procedūras laikā Jūs būsiet nomodā, bet nejutīsiet sāpes. Zoba raušanas ilgums ir atkarīgs no problēmas un zoba novietojuma mutē.

Lai izrautu zobu, mēs atsegsim Jūsu smaganu, un tad maigi kustināsim zobu, līdz to varēs izraut. Pēc zoba izņemšanas, zoba alveolā tiks ievietots marles tampons, lai apturētu asiņošanu. Dažos gadījumos var būt nepieciešamas šuves.

Viena apmeklējuma laikā var tikt izrauts viens vai vairāki zobi. Dažkārt ieteicams raut vairākus, dažkārt ne. Mēs to apspriedīsim ar Jums, un Jūs varēsiet izvēlēties, kā jums ērtāk. Izrauto zobu mēs varam aizvietot, piemēram, ar zobu tiltu vai implantu. Mēs izskaidrosim aizvietošanas iespējas Jūsu apmeklējuma laikā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.