Zobu balināšana

Āgenskalna Zobārstniecības centrā iespējams veikt zobu balināšanas procedūru. Tā ir kosmētiska procedūra, ātrākais un efektīvākais veids, lai vizuāli uzlabotu smaidu.

Laika gaitā dabīgais zobu baltums un spožums izzūd. Iemesli ir dažādi, bet galvenokārt zobi zaudē krāsu un nokrāsojas tumšāki uzturā lietoto un patērēto produktu dēļ- piemēram, kafijas, sarkanvīna un cigaretēm. Zobu balināšanas galvenais mērķis ir atjaunot jūsu zobu dabīgo balto krāsu, lai jūs atkal varētu lepoties ar savu veselīgo un spožo smaidu!

Profesionāla zobu balināšanas procedūra stundas laikā var sasniegt tādu rezultātu, kāds ar zobu pastu un mutes skalojamo līdzekli nebūtu sasniedzams, lai arī cik kārtīgi un ilgi jūs pūlētos. Tehnoloģiskie sasniegumi zobu balināšanas procedūru ir padarījuši vēl ātrāku un ērtāku.

Mūsu Āgenskalna Zobārstniecības centrā tiek izmantotas jaunākās un kvalitatīvākās zobu balināšanas iekārtas. Tās garantē nevien drošību, bet arī ilgstošu un noturīgu rezultātu. Jūs varat uzlabot savu esošo zobu krāsu pat par astoņiem toņiem gaišāku. Mēs jūs iepazīstināsim ar toņu dažādību un piemeklēsim jums piemērotāko gaišo toni maksimāli dabīgākam izskatam.

Jūs varat izvēlēties, vai zobus balināt mūsu klīnikā ar pieejamajām tehnoloģijām, vai to darīt mājās ar mazāk profesionāliem paņēmieniem vai arī izvēlēties abu variantu kombināciju. Klīnikā pieejamo procedūru veic mūsu augsti kvalificētie un sertificētie speciālisti. Procedūra ir nesāpīga, īstenojama stundas laikā un sniedz tūlītējus rezultātus.

Mūsu mājas zobu balināšanas komplekts sniegs jums iespēju balināt zobus mājas apstākļos, jums pieejamā laikā un izvēlētā intensitātē. Optimālam rezultātam, iesākumā, iesakām to lietot katru nakti vismaz divas nedēļas. Mājas zobu balināšanas komplekts ir vienkāršs un viegli lietojams. Konsultācijā mēs sniegsim pilnu ieskatu un skaidras norādes tā lietošanā.

Īsumā, lai lietotu mājas balināšanas komplektu, sākotnēji zobārsts izgatavos jūsu zobiem un sakodienam atbilstošu zobu kapi- kā hokejistiem, kurā jūs pēc tam iepildīsiet balinošo gēlu un uz nakti uzliksiet uz zobiem. Šie mājas balināšanas komplekti ir kvalitatīvāki un efektīvāki par veikalos nopērkamajiem un sniegs jums labāku un ilgstošāku rezultātu.

Zobu emalja balināšanas procesa laikā netiek bojāta vai noņemta, un tā kā procedūra ir nesāpīga, pretsāpju injekcijas netiek veiktas. Pēc procedūras veikšanas var būt īslaicīgs zobu jūtīgums vai diskomforts, taču dažu dienu laikā tas pāries. Zobu balināšanas rezultāts parasti saglabājas apmēram trīs gadus un pat pēc šī perioda beigām jūsu zobi būs ievērojami baltāki, nekā tad, ja jūs nebūtu veicis balināšanas procedūru.